Членове

Списъчен състав на Изпълнителния комитет на
Консултативен съвет за Черно море КСЧМ

  1. Любов Георгиева – Асоциация на производителите на рибни продукти – БГ Фиш
  2. Емил Милев – Сдружение“ Черноморски Изгрев“
  3. Мила Николова -Съюз на транспортните синдикати в България
  4. Александър Тръпчев – Асоциация Одесос 2011
  5. Кирил Жеглев – Сдружение „МЕНА“
  6. Янко Янков – Асоциация на природозащитните организации, ловно-рибарските дружества и клубовете по спортен риболов в Бургас- АПОЛРДКСРБ
  7. Петър Генов – Сдружение „Морски звуци“
  8. Даниел Бухай - Аасоциация „РО – ПЕСКАДОР” - Тулча
  9. Сорин Манаила - ФЕДЕРАЦИЯ ЗА РАЗВИТИЕ НА РУМЪСНКОТО МОРСКО РИБАРСТВО РО-ПЕСКАДОР МАРЯ НЯГРА - Констанца
  10. Клаудиу Робе -Асоциация ОЛИМПУС I Черно Море 
  11. Флорин Лучиан -Асоциация на рибарите от пристанище Томиш 
  12. Михаела Кандеа – Неправителствена организация Наше Море
  13. Щефан Топорау – Организация на рибарите в Черно Море 

 

Списъчен състав на Общото събрание на
Консултативен Съвет за Черно море - КСЧМ

  1. Любов Георгиева – Асоциация на производителите на рибни продукти – БГ Фиш
  2. Емил Милев – Сдружение“ Черноморски Изгрев“
  3. Мила Николова - Съюз на транспортните синдикати в България 
  4. Александър Тръпчев – Асоциация Одесос 2011
  5. Кирил Жеглев – Сдружение „МЕНА“
  6. Янко Янков – Асоциация на природозащитните организации, ловно-рибарските дружества и клубовете по спортен риболов в Бургас- АПОЛРДКСРБ
  7. Петър Генов – Сдружение „Морски звуци“
  8. Румяна Иванова - Българска фондация Биоразнообразие
  9. Българско дружество за защита на птиците (БДЗП)
  10. Даниел Бухай - Асоциация „РО – ПЕСКАДОР” - Тулча 
  11. Сорин Манаила - ФЕДЕРАЦИЯ ЗА РАЗВИТИЕ НА РУМЪСНКОТО МОРСКО РИБАРСТВО РО-ПЕСКАДОР МАРЯ НЯГРА - Констанца
  12. Клаудиу Робе -Асоциация ОЛИМПУС I Черно Море
  13. Флорин Лучиан -Асоциация на рибарите от пристанище Томиш
  14. Михаела Кандеа – Неправителствена организация Наше Море
  15. Щефан Топорау – Организация на рибарите в Черно Море